NOU: Sigilii de securitate T2 reciclate

NEU: Recycelte T2-Sicherheitssiegel

Sigilii de securitate 100% reciclate

De la început, Versapak a dezvoltat și produs soluții durabile pentru depozitarea și transportul documentelor, corespondenței și obiectelor de valoare inviolabile. Suntem încântați să anunțăm că ne-am atins obiectivul de a dezvolta sigilii de securitate reciclate. Am început recent să colectăm sigilii vechi și plastic reciclat pentru a face sigilii T2 noi, de înaltă calitate. Sigiliile 100% reciclate sunt o noutate absolută și vor aduce o contribuție semnificativă la lupta împotriva deșeurilor de plastic prin sigilii de securitate.

Sigiliile noastre reciclate sunt produse în cantități mici și sunt reduse la câteva mii pe lună. Cu cât clienții noștri ne trimit mai multe sigilii, cu atât putem produce mai multe sigilii reciclate.

Informații suplimentare pot fi găsite aici.

„Reciclați-vă sigiliul” 

Cu proiectul nostru „Reciclați-vă sigiliul” vă puteți colecta sigiliile T2 uzate și ni le puteți trimite înapoi gratuit. Reciclăm aceste sigilii și producem altele noi, astfel încât ciclul este închis și deșeurile de plastic sunt contracarate. Proiectul va începe în curând. „Clienții noștri T2” vor primi un e-mail cu informații suplimentare și cum să procedați. Sperăm în sprijinul dumneavoastră în lupta împotriva deșeurilor de plastic pentru un viitor mai durabil.

Așteptăm cu nerăbdare sugestiile și întrebările dvs.!

Ai nevoie de ajutor?

Chat online (luni-vineri) cu echipa noastră

Asistență prin chat live

Vorbiți cu echipa noastră online (luni-vineri).

Secțiunea de întrebări frecvente

Răspunsuri la întrebările frecvente.
Generic Maestro Mastercard PayPal Generic