Retail german alimentar

Un comerciant cu amănuntul european economisește timp și bani prin transportul documentelor sensibile cu genți de mesaje și sigiliuri de siguranță Versapak cu evidență de falsificare.
Lebensmittelgeschäft
Deoarece intervalele sunt calculate îngust, factorul de cost a fost crucial pentru client. Ei doreau o pungă de corespondență reutilizabilă pentru transportul diferitelor tipuri de documente.

În primul rând, era important pentru companie să poată trimite informații angajaților și alte documente interne înainte și înapoi între piețele și birourile lor. Documentele angajaților conțineau, printre altele, informații sensibile despre salarii și alte date confidențiale. Ei doreau, de asemenea, să poată trimite materiale promoționale înainte și înapoi între magazinele care erau livrări programate și trebuiau păstrate confidențiale. Ei plănuiau să-și folosească camionetele și șoferii existenți pentru a transporta astfel de documente - așa că sistemul trebuia să fie simplu și sigur.

Versapak a dezvoltat o geantă cu două compartimente, cu sigilii cu coduri de culoare, care nu pot fi manipulate, astfel încât șoferii să poată transporta materialul fără a fi nevoie să acorde atenție diferitelor tipuri de informații. Codificarea culorilor i-a ajutat și pe managerii magazinelor să știe dacă documentele conțineau materiale de marketing sau informații personale sensibile ale angajaților.
Versapak a dezvoltat o relație puternică cu acest comerciant și continuă să le furnizeze în mod regulat pungi și sigilii de securitate.

Ai nevoie de ajutor?

Chat online (luni-vineri) cu echipa noastră

Asistență prin chat live

Vorbiți cu echipa noastră online (luni-vineri).

Secțiunea de întrebări frecvente

Răspunsuri la întrebările frecvente.
Generic Maestro Mastercard PayPal Generic