Forumul PDL 2019

PDL Forum

Forumul PDL – Viitorul. Cunoştinţe. Soluții.

Forumul PDL are loc o dată pe an și este cel mai important eveniment și întâlnire din industrie pentru industria poștală germană. Ca în fiecare an, numeroși experți din industrie și directori se vor reuni pentru a discuta subiecte actuale și viitorul industriei. Prelegerile practice însoțitoare vor oferi o bază suficientă pentru discuții.

Versapak este partenerul tău competent 

De peste 45 de ani, suntem un partener recunoscut al întregii industrii ca furnizor de soluții inviolabile pentru logistica corespondenței și a documentelor. Gențile noastre de înaltă calitate oferă întotdeauna soluția potrivită atât pentru transportul, cât și pentru depozitarea în siguranță a documentelor sensibile. În era digitalizării și a nevoii tot mai mari de protecție a datelor, documentele rămase trebuie să fie transportate și stocate în siguranță și fiabil. Suntem încântați să prezentăm produsele noastre la expoziția însoțitoare și anul acesta. Cu sigiliile noastre de securitate T2 reciclate, introducem o inovație globală. Lasă-te surprins și sfătuit fără obligații.

Așteptăm cu nerăbdare un schimb personal cu dvs.

Neue Stadthalle Langen
Südliche Ringstr. 77 în 63225 Langen

27.11.2019: 13:00 până în jurul orei 21:00
28/11/2019: 9:00 până în jurul orei 17:30

Ai nevoie de ajutor?

Chat online (luni-vineri) cu echipa noastră

Asistență prin chat live

Vorbiți cu echipa noastră online (luni-vineri).

Secțiunea de întrebări frecvente

Răspunsuri la întrebările frecvente.
Generic Maestro Mastercard PayPal Generic