Spendenaktion Federmäppchen
Trusa pentru strângere de fonduri

Strângere de fonduri pentru cutii de creion Este posibil să rămână unele materiale în timpul producției pungilor noastre. De aceea, Versapak a venit cu ideea de a recicla aceste resturi de țesătură și de a le coase în cutii de creion pentru copiii și tinerii defavorizați. Sunt...

Mehr Lesen
Med Logistica
Med.Logistica 2022

Concepte inovatoare | Experiențe valoroase med.Logistica este singurul loc de întâlnire din industrie pentru specialiștii în logistică spitalicească din țările de limbă germană. Doar aici vi se va oferi o imagine de ansamblu cuprinzătoare a evoluțiilor actuale și a aspectelor ...

Mehr Lesen
PDL Forum
Forumul PDL 2019

Forumul PDL – Viitorul. Cunoştinţe. Soluții. Forumul PDL are loc o dată pe an și este cel mai important eveniment și întâlnire din industrie pentru industria poștală germană. Ca în fiecare an, numeroși experți din industrie și directori se vor reuni pentru a discuta subiecte a...

Mehr Lesen
NEU: Recycelte T2-Sicherheitssiegel
NOU: Sigilii de securitate T2 reciclate

Sigilii de securitate 100% reciclate De la început, Versapak a dezvoltat și produs soluții durabile pentru depozitarea și transportul documentelor, corespondenței și obiectelor de valoare inviolabile. Suntem încântați să anunțăm că ne-am atins obiectivul de a dezvolta sigilii ...

Mehr Lesen

Ai nevoie de ajutor?

Chat online (luni-vineri) cu echipa noastră

Asistență prin chat live

Vorbiți cu echipa noastră online (luni-vineri).

Secțiunea de întrebări frecvente

Răspunsuri la întrebările frecvente.
Generic Maestro Mastercard PayPal Generic