Med.Logistica 2022

Med Logistica

Concepte inovatoare | Experiențe valoroase

med.Logistica este singurul loc de întâlnire din industrie pentru specialiștii în logistică spitalicească din țările de limbă germană. Doar aici vi se va oferi o imagine de ansamblu cuprinzătoare a evoluțiilor actuale și a aspectelor centrale ale optimizării proceselor în practica clinică de zi cu zi. Atat la congres cat si la targ veti primi impulsuri importante si sugestii de solutii concrete pentru cresterea eficientei, imbunatatirea calitatii si reducerea costurilor. Accentul este pus pe întregul spectru al proceselor logistice - de la achiziții, prin fluxul intern de oameni, materiale și informații până la eliminare.

Despre Versapak

Fideli motto-ului nostru „Totul este verde!”, susținem și consiliem numeroase companii din toate industriile de 45 de ani. Soluțiile noastre durabile și fiabile pentru transportul probelor de laborator, documentelor, precum și corespondenței și obiectelor de valoare sunt folosite de numeroase companii din întreaga lume. Versapak Europe GmbH este o filială a grupului Versapak din Marea Britanie. Suntem contactul dumneavoastră direct pentru dezvoltarea și producția de genți personalizate. Există aproximativ 100 de muncitori calificați care lucrează pentru dvs. în propria noastră fabrică de producție, care produc în medie aproximativ 1,5 milioane de saci pe an.

Vizitează-ne la standul nostru!

11. și 12 mai 2022
Leipziger Messe GmbH
Messe-Allee
04356 Leipzig

Informații suplimentare pot fi găsite la medlogistica.de

Ai nevoie de ajutor?

Chat online (luni-vineri) cu echipa noastră

Asistență prin chat live

Vorbiți cu echipa noastră online (luni-vineri).

Secțiunea de întrebări frecvente

Răspunsuri la întrebările frecvente.
Generic Maestro Mastercard PayPal Generic